GYŐRI KOVÁCS MARGIT NÉMET NYELVOKTATÓ NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA,
ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA, IPARMŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM, TECHNIKUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA 
   FŐOLDAL  I   ÁLTALÁNOS ISKOLA  +  BEISKOLÁZÁS  +  PROGRAMOK  I  KÖNYVTÁR  I  KAPCSOLAT

HAVI PROGRAMOK

2020-2021. TANÉV
március
november
október


2019-2020. TANÉV
PLÁNE suli újság
2019-2020. 1.szám

HOGYAN MONDJAM EL NEKED?  (2021.01.27.)
Köszönetküldő kampány - 2021
- a „Hogyan mondjam el neked?”  országos akció  felhívás, a csatlakozással kapcsolatos részletek és a felhívás plakátja az akció címére kattintva érhető el.

Célja az, hogy megköszönjük a pedagógusok
és az oktatási intézményekben dolgozók megfeszített munkáját, felhasználva a közösség erejét, és a diákok szeretetét.
10-20 másodperces rövid videofelvételeket várunk a diákoktól és szülőktől, amelyben köszönetet mondanak tanáraiknak.


2020-2021. TANÉV

MOBILIS DIÁKLABOR
Felkészítő tanár: Samodai Margit
Regionális rajzverseny I. helyezés
Németh Lóránd Boldizsár 3.a


ÉN ÉS A KORONAVÍRUS II.
Nemzetközi gyermek rajz és Tik Tok pályázat I. helyezés
Felkészítő tanár: Samodai Margit
Tóth Abigél 1.a

KOVÁCS MARGIT HÉT / 2021.01.19.
Matematika- és szépíró verseny
az általános iskolában
DÍJÁTADÓ - 2020. december 17.

BOLYAI ORSZÁGOS MATEMATIKA
CSAPATVERSENY 2020

7. évfolyam
Felkészítő tanár: Marosvölgyi Anita
Országos
döntő: 27. hely
Téglás Maja, Téglás Noel,
Nagy Barnabás, Jakab Kristóf
4. évfolyam
Felkészítő tanár: Némethné Galavics Judit
Országos
döntő: 34. hely
Baranyai Lázár, Geleta Máté,
Kovács Bulcsú, Ollé Dávid

BOLYAI MEGYEI MATEMATIKA
CSAPATVERSENY 2020
7. évfolyam

Felkészítő tanár: Marosvölgyi Anita

1. hely
- / az országos döntőbe jutottak
Téglás Maja, Téglás Noel,
Nagy Barnabás, Jakab Kristóf
4. hely
Süveges János, Szántó Levente,
Ambrus Hanna, Szász Gergő
6. hely
Árpási Léna, Pónusz Attila,
Gaál Fanni, Szabó Balázs
11. hely
Török Linetta, Kajtár Sára,
Csiszár Zalán, Markovics Jázmin
4. évfolyam
Felkészítő tanár: Némethné Galavics Judit
1. hely / az országos döntőbe jutottak
Baranyai Lázár, Geleta Máté, Kovács Bulcsú,
Ollé Dávid


A Magyar Tudomány Napja
/ 2020.11.12.
2020. november 03.

EURÓPAI NYELVEK NAPJA 2020 / 2020.10.02.
Plakátverseny az alsó tagozaton
III. helyezett - Lőrincz Késa 4.a
Az interneten a legtöbb szavazatot
kapott csapat tagjai: Torma Lili, Tuba Zoárd,
Markovics Patrícia
Felkészítő tanár: Puláné Gétai Diána


AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK
Akikre büszkék vagyunk - 2021
Akikre büszkék vagyunk - 2020
Akikre büszkék vagyunk - 2019
Akikre büszkék vagyunk - 2018
Akikre büszkék vagyunk - 2017
Akikre büszkék vagyunk - 2016

VERSENYEREDMÉNYEK
Versenyeredmények - 2020-2021
Versenyeredmények - 2019-2020

Versenyeredmények - 2018-2019

Versenyeredmények - 2017-2018
Versenyeredmények - 2016-2017
Versenyeredmények - 2015-2016